Luxusní byty v Praze

Luxusní byty v přepychové budově na adrese Jilská 2, ve které sídlil Max Brod a kde se zasnoubil Franz Kafka, se nachází v historickém centru Prahy. Nedaleko odsud jsou historické památky jako Karlův most, Josefov, Betlémská kaple, Národní divadlo a také nejlepší restaurace a obchody ve městě.

Jilskou 2 navrhl Antonin Wiehl, který je považován za hlavního představitele eské novorenesance. Budova byla dokončena v roce 1889. Mezi tehdejšími obyvateli tohoto domu se pohybovalo několik významných osobností české kultury. Například Max Brod, který uchoval a později také publikoval práce Franze Kafky. Jilská 2 byla také domovem jednoho z nejlepších českých umělců všech dob, Mikoláše Alše, který často spolupracoval s Antoninem Wiehlem.

Luxusní byty v centru Prahy

Jilská 2 je první rezidenční projekt na Starém Městě, který je vybaven plně automatizovaným systémem Intelligent Smart Home, který je nainstalován v každém bytě. Výhodou tohoto systému je jeho efektivní využití a úspora energií. Luxusní budova disponuje nejmodernějšími standardy pohodlného bydlení, které vám zpříjemní život v Jilské 2.

Luxusní byty Jilská 2 čerpají inspiraci z bohaté historie této budovy. Jemné náznaky z minulosti dodávají Jilské 2 jedinečnou a kouzelnou atmosféru. Budova se může chlubit precizním řemeslným zpracováním za použití prvotřídních materiálů, díky čemuž má tento dům úroveň jedinečného a exkluzivního místa pro život.

Investice do luxusu

Luxusní byty v Jilské 2 nejsou skvělou volbou jen pro bydlení, ale také dobrou investicí do budoucna. Praha se stala oblíbeným místem mnoha investorů obzvláště z Rusku a Číny. Možnost využití této nemovitosti jako investice do budoucna je velmi lukrativní záležitostí. Praha 1 je historická část města, která se nemění. Je to místo, o které je stálý zájem. Jilská 2 je investice, která se v budoucnu určitě vyplatí.